SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ, PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Reklama - E-shop
IGB PLUS s.r.o.
igbplus
Nářadí pro profesinály

Novinky
1. kolo ligy ml. a st. žáků Havířov 2014
Dne 22.2.2014 zajią»ujeme internetový televizní přenos ze soutěže žáků ve vzpírání. Sledujte zde:
Creative repro T15 wireless (bezdrátové)
Creative repro T15 wireless (bezdrátové)
MSI VGA nVidia N660 Gaming 2GD5/OC TwinFrozr IV, GTX660, 2GB GDDR5, 2xDVI, HDMI, DP
N660
Naąi partneři
logo_eds.jpg, 8,6kB logo_web4ce.gif, 4,1kB money_s3.jpg, 9,4kB satellite.jpg, 1,7kB

Počítačové služby pro soukromé osoby

domek.jpg, 5,8kB
Obdobné portfolio služeb jako pro firmy poskytujeme i pro soukromé osoby:
  • Prodej výpočetní techniky. Počítačové sestavy na míru, notebooky, monitory, tiskárny, komponenty, software. Poradíme, pomůžeme s vhodným výběrem, zajistíme instalaci u Vás aj. S konkrétním požedavkem nebo pro konkrétní nabídku nás kontaktujte na e-mailu obchod@itso.cz nebo prostřednictví telefonu (+420) 737 716 080 nebo můžete využít náš internetový obchod.
  • Servis a opravy výpočetní techniky, instalace a reinstalace hardware, software, serverových a síťových komponent, pravidelná údržba.
  • Počítačové sítě. V případě, že máte doma více počítačů, je malá domácí síť pro vás ideálním řešením pro sdílení připojení k internetu, sdílení dat, dokumentů, filmů, MP3 souborů, tisk na společnou tiskárnu, zálohování dat a pod. Máme pro vás řešení založená na cenově dostupných sítových prvcích jako jsou routery, switche, síťové tiskárny, levné síťové diskové stanice.
  • Kamerové systémy. IP kamerové systémy jsou vhodným a dnes již i cenově přijatelným prostředkem pro dohled a zabezpečení vašeho domu nebo bytu Navrhneme a zrealizujeme vhodné řešení pro váš byt či dům.
bytovka.jpg, 11kB