SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ, PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nabídka služeb
Naši zákazníci

Fitcentrum a posilovna Havířov
FitGym s.r.o.

IGB plus, s.r.o.
Nářadí, nástroje a pomůcky pro instalatéry a topenáře


MUDr. Libor Liberda
zubní lékař

Jiří Doležel
servis plynových kotlů

Správa počítačů, počítačových sítí a serverů

hand_over_keyboard.jpg, 42kB
Služba je zaměřena především na menší firmy nebo kanceláře, které provozují několik až několik desítek počítačů a kterým se nevyplatí zaměstnávat vlastního správce IT systémů. Zde je nákup této služby zvenčí, tedy tzv. outsourcing vhodnou variantou zajištění bezproblémového provozu počítačové sítě. Tato služba může zahrnovat tyto součásti:
Případně jiné dle požadavků zákazníka. Služba může být provozována v rámci měsíčního paušálu nebo bez paušálu, kdy si zákazník platí jednolivé zásahy dle sjednané hodinové sazby.
V případě paušálu se jeho výše odvíjí od počtu počítačů a ostatních zahrnutých IT komponent a rozsahu nasmlouvaných služeb. V rámci paušálu je obvykle zahrnut určitý rozsah pravidelné údržby, evidence HW a SW, práce při diagnostice a odstraňování poruch. V rámci paušálu může být také zahrnut i určitý objem práce na změnových požadavcích nebo pravidelných činnostech jako je zálohování nebo zpracování dat.
Pokud je služba poskytována v rámci paušálu, řešíme nahlášené poruchy obvykle do následujícího pracovního dne a změnové požadavky do 3 prac. dnů. Bez paušálu, bývají lhůty u poruch obvykle do 2 pracovních dnů a požadavky na změnu do 4 pracovních dnů.
lan_cable.jpg, 5,5kB