SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ, PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nabídka služeb
Naši zákazníci

Fitcentrum a posilovna Havířov
FitGym s.r.o.

IGB plus, s.r.o.
Nářadí, nástroje a pomůcky pro instalatéry a topenáře


MUDr. Libor Liberda
zubní lékař

Jiří Doležel
servis plynových kotlů

Softwarové služby

binary_code.jpg, 9,5kB
Zaměřujeme se především rychlý a levný vývoj malých a středních aplikací na míru pro automatizaci a vyšší efektivitu vašich činností. Nabízíme kompletní vývoj aplikací pro naše koncové zákazníky i subdodávky analytických, kodérských a testerských prací pro firmy zabývající se vlastním vývojem SW

Vývoj lokálních a síťových aplikací pro PC

Vyvíjíme software především na platformě PC/Windows a Microsoft Visulal Studio. Nabízíme vývoj aplikací pro zadávání a zpracování dat, řízení nejrůznějších výrobních i nevýrobních činností nebo i pro řízení sportovních soutěží a pod.

Tvorba šablon dokumentů pro MS Office

Vytvoříme zcela nové šablony pro Excel, Word, Outlook dle vašich specifikací nebo můžeme doplnit vaše stávající šablony a dokumenty o nové funkce s využitím pokročilých funkcí jako jsou makra/VBA scripty. Umíme generovat hromadnou korespondenci, faktury, ukládat je ve formátu PDF, rozesílat mailem, vytvářet pravidelné výkazy, sestavy a pod.

Internetové / Intranetové aplikace

Pokud potřebujete síťovou aplikaci pro více uživatelů/počítačů, je v mnoha případech vhodnou alternativou webová aplikace provozovaná v rámci vaší sítě nebo na internetu. Kromě samotného vývoje aplikace můžeme zajistit i vhodnou platformu pro běh takovéto aplikace ať už na bázi vlastního Windows serveru, Linuxu nebo síťové diskové stanice (NAS) nebo na bázi Web / Server hostingu. Kromě vývoje nových aplikací dle zadadání nabízíme i zprovoznění, úpravu a přizpůsobení hotových aplikací jako jsou redakční systémy (Drupal), internertové obchody (OpenCart) a pod.
money_s3.jpg, 9,4kB

Účení a ekonomické systémy Money S3/S4/S5

Ve spolupráci s firmou Cígler Software dodáváme účetní, pokladní a ekonomické (ERP) systémy Money S3/S4/S5. Pro všechny produkty zajištujeme instalaci, technickou a uživatelskou podporu, poradenství a servis.

Zpracování dat / Data mining

Vývoj aplikací se hodí především pro pravidelně prováděné činnosti. Pokud potřebujete jednorázové zpracování dat, kde není účelné vytvářet specializovanou aplikaci, nabízíme toto jako službu. Z vámi dodatné databáze vytvoříme různé datové extrakty, jednorázové sestavy, provedeme úpravy a převody formátů a pod. dle vámi zadaných kritérií.
phpmysql.jpg, 7,9kB visualstudio.jpg, 19kB