SPRÁVA POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ, PRODEJ A SERVIS VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nabídka služeb
Naši zákazníci

Fitcentrum a posilovna Havířov
FitGym s.r.o.

IGB plus, s.r.o.
Nářadí, nástroje a pomůcky pro instalatéry a topenáře


MUDr. Libor Liberda
zubní lékař

Jiří Doležel
servis plynových kotlů

Prodej a servis výpočetní techniky

computer.jpg, 4,5kB

Prodej HW/SW

Dodáváme široký sortiment výpočetní techniky od PC, notebooků přes monitory, tiskárny a jiné periferie až po jednotlivé počítačové komponenty a spotřební materiál. Nemáme kamenný obchod, naše zboží dodáváme přímo k zákazníkovi. Pro konkrétní nabídku nás kontaktuje na telefonu +420 737 716 080, prostřednictvím e-mailu obchod@itso.cz nebo využijte náš internetový obchod.
Na rozdíl od běžných kamenných a internetových obchodů nabízíme kromě samotného prodeje i široké portfolio dalších služeb. Samozřejmě poradíme s vhodným výběrem. V případě počítačových sestav nabízíme kromě výrobků z produkce mnoha firem i sestavení počítačů na míru dle vašich potřeb a financí. Zajišťujeme také instalaci, následný servis a pravidelnou údžbu veškeré techniky.

Instalace a servis výpočetní techniky

servisman.jpg, 3,4kB
Veškerou techniku, ať již dodanou námi či nikoli vám naistalujeme a uvedeme do provozu. V případě námi dodaného zboží pak poskytujeme zajímavé slevy na práci.
U nových počítačů vám na přání nainstalujeme také aplikační software, při výměně počítače vám z původního počítače zazálohujeme a přeneseme data, soubory, emaily aj.
Provádíme také instalace síťových a serverových zařízení, jako jsou routery, switche, Wi-Fi, síťové tiskárny, sítové disky (NAS), servery s OS Windows Server 2003/2008 nebo Linux.
Kromě instalace nových zařízení vám poskytneme servis i na vaše stávající zařízení. V případě poruchy nebo problému s vašimi počítači, tiskárnami, servery, síťovými prvky nás kontaktujte. Provádíme i preventivní údržbu počítačů. Servis provádíme na místě u zákazníka, případě dle potřeby odvezeme techniku na dílenskou opravu.
gears.jpg, 6,4kB